Çeşitli Formatları Desteklemek için Yeterli

Video Converter Ultimate, MP4, MOV, AVI, H.265, H.264, 4K ve kayıpsız ses formatları vb.

Bu ücretsiz video dönüştürücü ile, herhangi bir video dönüştürücü olarak veya MP3 dönüştürücü için harika bir video olarak hizmet etmek olsun, neredeyse her türlü videoyu belirli bir cihaza sığdırmak istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. Bir YouTube video dönüştürücü arıyorsanız, ücretsiz bir çevrimiçi video dönüştürücüye kıyasla daha iyi bir kararlılık sunduğu için buna göz atmanız daha iyi olur.

Dahili Ücretsiz Video Düzenleyici ile Video Düzenleme

Ücretsiz çevrimiçi video dönüştürücü ile karşılaştırıldığında, bu ücretsiz video dönüştürücü yazılımı, dahili bir video düzenleyici ile video düzenlemek ve dönüşümden önce videonuzu özelleştirmek için bir başka işleve daha sahiptir. Bir video dönüştürücüden daha fazlası, aynı zamanda iyi bir ücretsiz video editörü.

 

Bu ücretsiz video düzenleyicinin belirli özellikleri için aşağıdaki listeye bakın:

Video Özelliklerini Ayarla

Bu ücretsiz video dönüştürücü yazılımı ile parlaklığı, kontrastı, doygunluğu ayarlayın ve videoyu saat yönünde veya saat yönünün tersine döndürmeyi seçin.

Videoyu Kırp

Videoyu dönüştürmeden önce, bu video düzenleyici yazılımında 16: 9, 4: 3, 2.35: 1 vb. Arasından istediğiniz boyut oranına kırpın.

Videoyu Kırp

Bu ücretsiz video dönüştürücüsünde kırpma özelliği ile, istenmeyen kısmı orijinal videodan kırpıp silebilirsiniz.

Altyazı Ekle

Metin Ekle özelliği ile videonun altyazısını özelleştirebilir veya hatta istediğiniz metni filigran olarak videoya girebilirsiniz.

Müzik Ekle

Yerleşik ücretsiz video düzenleyici ile bu video dönüştürücü yazılımına zevkinize göre arka plan müziği ekleyebilirsiniz.

Özel Resim

Bu ücretsiz video düzenleyici, videoyu markalamak için resim içe aktarmayı ve daha sonra videoyu eklemenizi sağlar.

Kredi ekle

Tıpkı bir film gibi kapanış kredileri ekleyerek veya bilgi yayınlayarak video kredilerini özelleştirin.

Videoyu Önizle

Bu yerleşik ücretsiz video düzenleyicide, değiştirdiğiniz her şey önizleme penceresinde görülebilir ve video düzenleme sırasında küçük değişiklikler yapmaya uygundur.

AI Kalitesini Önemli ölçüde Video Kalitesini Artırma

AI destekli video geliştirme özelliğiyle, video kalitesini önemli ölçüde artırabilirsiniz, örneğin 480p'den 1080p'ye veya 1080p'den 4k'ye kadar. AI süper çözünürlük teknolojisi ile güçlendirilen bu ücretsiz video dönüştürücü, video çözünürlüğünü ve kalitesini katlanarak artırabilir, bu da değerli belleği koruyan eski videoları yeniden doğurmak için harika bir özelliktir.

*AI Özelliği şu anda yalnızca Windows kullanıcıları içindir.
Oku:   Video için AI yükseltme

Dönüşüm Hızını Sabitlemek için GPU Hızlandırma

Bu ücretsiz video dönüştürücü ile hoş bir video özelleştirme deneyimi sunmak için video dönüştürme hızını önemli ölçüde artırabilirsiniz. Bu ücretsiz video dönüştürücü, NVIDIA CUDA ve Intel Quick Sync dahil olmak üzere dönüştürme işlemini hızlandırmak için en son teknolojileri desteklemektedir.
Oku:    GPU Hızlandırma Teknolojisi

Daha Fantastik Özellikleri Bilmek

YouTube'a Video Yükle 

Bir blogcu olup olmadığınızı veya videoyu arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan oldukça kullanışlı bir özellik olan tek tıklamayla videoyu doğrudan YouTube'a yükleyin.

Desteklenen Video Formatları

3D, 2D, H.265, H.264, 4K arasında dönüştürme. MKV, MP4, AVI, WMV, MKV, M2TS, FLV, TS, 3GP, ASF, MOV, M4V, MPEG, DAT, RMVB, RM, VOB, vb.

Desteklenen Ses Formatları

7.1 kanala kadar MP3, MP4, M4A, WMA / WMA10, WAV, AAC, DTS, OGG, PCM ve AC-3 / E-AC-3 5.1 vb.

Video Converter Ultimate ile Video / Ses dönüştürme

Adım 1. Video / ses dosyasını bu ücretsiz video dönüştürücüye aktarın

2. Adım. Çıktı biçimini ve gelişmiş ayarları belirleyin ve videoyu düzenleyin

Adım 3. Dönüştürme işlemini başlatın.

Kullanıcılarımızdan Ses

Sıklıkla, videoyu farklı formatlar arasında dönüştürmem gerekiyor ve gerçekten hızlı hız sağlayan bu ücretsiz video dönüştürücüyü bulduğuma sevindim.

Peter,

New York'tan gel

Harika bir yazılım, oldukça temiz bir arayüz ile kullanımı kolay. Video düzenleme konusunda profesyonel olmayanlar için son derece dostça, bileceğinizi deneyin.

Alisa

Kaliforniya'dan gel

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu video dönüştürücünün tüm özelliklerini kullanabilir miyim?

 

Evet tamamen. Bu en iyi video dönüştürücünün tüm özelliklerini ilk 30 günlük süre boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Daha sonra bu süreden sonra, tam özelliklerini kullanmak için premium sürüme yükseltebilirsiniz veya sınırlı özellikler için otomatik olarak bu yazılımın ücretsiz sürümüne dönüşür.

2. Mac'te videoyu sese dönüştürebilir miyim?

 

Bu ücretsiz video dönüştürücü, farklı işletim sistemine uyacak şekilde hem Windows hem de Mac sürümüne sahiptir. Daha önce yukarıda belirttiğimiz gibi, bu harika video ses dönüştürücüsünün çeşitli ses formatları arasında dönüştürme yapmanızı sağladığından daha önce belirttiğimiz gibi, bu ücretsiz video dönüştürücünün Mac sürümünü indirebilirsiniz.

3. YouTube videosunu MP3'e nasıl dönüştürebilirim?

 

Öncelikle, YouTube videolarını çevrimiçi bir YouTube video indiricisi veya yazılımı aracılığıyla yerel olarak indirebilir, ardından bu video dönüştürücüye aktarabilir, çıktı biçimini MP3 olarak seçebilir ve dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Bu kadar basit, herhangi bir videoyu kolayca MP3'e dönüştürebilir. Ya da elimizden gelenin en iyisini deneyebilirsinYouTube'dan MP3'e indirici videoyu doğrudan MP3 formatında indirmek için.

4. Nasıl iPhone gibi belirli cihazlar için videoları dönüştürmek için?

 

Videoyu bu ücretsiz video dönüştürücüye aktardıktan sonra, çıkış formatı bölümünde, belirtilen çıkış olarak belirli cihazları seçebilir, burada iPhone, Samsung, Huawei, Apple TV, LG vb.Gibi her türlü cihazı seçebilirsiniz. Ve desteklenen cihaz listesi sürekli değişen ihtiyaçlara uyacak şekilde güncellenmektedir.

5. AI destekli özellik ile video kalitesini nasıl artırabilirim?

 

Bu video dönüştürücü, şaşırtıcı bir şekilde 4k çözünürlüğe kadar video kalitesini daha yüksek standarda artırabilen AI tarafından desteklenen harika bir özelliğe sahiptir! Ama nasıl? Bir videoyu içe aktardığınızda, bir AI kutusu olurdu, AI kutusunu işaretleyin, daha sonra dönüştürme işlemi sırasında video çözünürlüğü önemli ölçüde artırılacaktır. Kontrol etYapay zeka destekli video geliştirici.

Video Dönüştürücü Ultimate

Video / ses dosyalarınızı kolayca dönüştürmeye başlamak için ücretsiz deneme sürümünü indirin.

 

sistem gereksinimleri

 

Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32 bit / 64 bit) veya MacOS 10.10 - 10.15

2GB RAM

10 GB boş sabit disk alanı

Canlı İnternet bağlantısı gerekir

© 2020 BestVideoConverter.org. Tüm hakları Saklıdır.