Zawiera wystarczająco dużo, aby obsługiwać różne formaty

Video Converter Ultimate to kompleksowy darmowy konwerter wideo do obsługi różnych formatów audio i wideo, w tym popularnych i popularnych formatów internetowych, takich jak MP4, MOV, AVI, H.265, H.264, 4K i bezstratne formaty audio itp.

Dzięki temu bezpłatnemu konwerterowi wideo możesz konwertować praktycznie wszystkie rodzaje wideo do formatu, który chcesz dopasować do konkretnego urządzenia, niezależnie od tego, czy służy ono jako dowolny dowolny konwerter wideo, czy też służy jako świetny konwerter wideo na mp3. Jeśli szukasz konwertera wideo YouTube, lepiej to sprawdzić, ponieważ oferuje lepszą stabilność w porównaniu do darmowego konwertera wideo online.

Edytuj wideo za pomocą wbudowanego bezpłatnego edytora wideo

W porównaniu do darmowego konwertera wideo online, to darmowe oprogramowanie do konwersji wideo ma jeszcze jedną funkcję, czyli edycję wideo za pomocą wbudowanego edytora wideo i dostosowanie wideo przed konwersją. To coś więcej niż konwerter wideo, a także dobry darmowy edytor wideo.

 

Aby poznać konkretne funkcje tego darmowego edytora wideo, sprawdź następującą listę:

Ustaw właściwość wideo

Ustaw jasność, kontrast, nasycenie i wybierz, aby obracać wideo w prawo lub w lewo za pomocą tego darmowego oprogramowania do konwersji wideo.

Przytnij wideo

Przed konwersją wideo przytnij go do odpowiedniego rozmiaru w stosunku do 16: 9, 4: 3, 2,35: 1 itd. W tym oprogramowaniu do edycji wideo.

Przytnij wideo

Dzięki funkcji przycinania w tym darmowym konwerterze wideo możesz przycinać i usuwać niechciane części z oryginalnego wideo.

Dodaj napisy

Dzięki funkcji Dodaj tekst możesz dostosować napisy do filmu, a nawet wprowadzić żądany tekst do filmu jako znak wodny.

Dodaj muzykę

Dzięki wbudowanemu darmowemu edytorowi wideo możesz dodać muzykę w tle do tego oprogramowania do konwersji wideo według własnego uznania.

Niestandardowe zdjęcie

Ten darmowy edytor wideo umożliwia importowanie zdjęć, a następnie dodawanie wideo w celu oznakowania filmu.

Dodaj kredyt

Dostosuj kredyty wideo, dodając kredyty końcowe lub informacje o obsadzie, tak jak film.

Podgląd wideo

W tym wbudowanym darmowym edytorze wideo wszystko, co zmieniłeś, było widoczne w oknie podglądu, odpowiednim do wprowadzania niewielkich zmian podczas edycji wideo.

Funkcja AI znacznie poprawia jakość wideo

Dzięki funkcji ulepszania wideo opartej na sztucznej inteligencji możesz znacznie poprawić jakość wideo, na przykład od 480p do 1080p lub od 1080p aż do 4k. Ten darmowy konwerter wideo, oparty na technologii super rozdzielczości AI, może wykładniczo zwiększyć rozdzielczość i jakość wideo, co jest świetną funkcją do odradzania starych filmów, zachowując cenną pamięć.

*Funkcja AI jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników systemu Windows.
Więcej informacji:   Skalowanie AI do wideo

Przyspieszenie GPU w celu przyspieszenia konwersji

Dzięki temu bezpłatnemu konwerterowi wideo możesz znacznie przyspieszyć konwersję wideo, zapewniając przyjemne dostosowanie wideo. Ten darmowy konwerter wideo obsługuje najnowsze technologie przyspieszające proces konwersji, w tym NVIDIA CUDA i Intel Quick Sync.
Więcej informacji:    Technologia przyspieszania GPU

Aby dowiedzieć się więcej fantastycznych funkcji

Prześlij wideo do YouTube 

Prześlij wideo bezpośrednio do YouTube za pomocą jednego kliknięcia, bardzo wygodna funkcja, jeśli jesteś blogerem lub udostępnisz film znajomym.

Obsługiwane formaty wideo

Konwertuj między 3D, 2D, H.265, H.264, 4K. MKV, MP4, AVI, WMV, MKV, M2TS, FLV, TS, 3GP, ASF, MOV, M4V, MPEG, DAT, RMVB, RM, VOB itp.

Obsługiwane formaty audio

Konwertuj między MP3, MP4, M4A, WMA / WMA10, WAV, AAC, DTS, OGG, PCM i AC-3 / E-AC-3 5.1 itd., Z maksymalnie 7.1 kanałami

Konwertuj wideo / audio za pomocą Video Converter Ultimate

Krok 1. Zaimportuj plik wideo / audio do tego darmowego konwertera wideo

Krok 2. Ustaw format wyjściowy i ustawienia zaawansowane i edytuj wideo

Krok 3. Rozpocznij proces konwersji.

Głos od naszych użytkowników

Często muszę konwertować wideo między różnymi formatami i cieszę się, że mogę znaleźć ten darmowy konwerter wideo, który zapewnia naprawdę dużą prędkość.

Piotr,

Przyjedź z Nowego Jorku

Świetne oprogramowanie, łatwe w obsłudze z całkiem zgrabnym interfejsem. Niezwykle przyjazny dla nieprofesjonalistów w edytowaniu wideo, wypróbuj go.

Alisa

Pochodzę z Kalifornii

Często Zadawane Pytania

1. Czy mogę korzystać z pełnych funkcji tego konwertera wideo?

 

Tak, całkowicie. Możesz korzystać z pełnych funkcji tego najlepszego konwertera wideo za darmo przez pierwsze 30 dni. Następnie po tym okresie możesz uaktualnić do wersji premium, aby korzystać z jego pełnych funkcji, lub automatycznie zmieni się w bezpłatną wersję tego oprogramowania z ograniczonymi funkcjami.

2. Czy mogę przekonwertować wideo na audio na komputerze Mac?

 

Ten darmowy konwerter wideo ma zarówno wersję Windows, jak i Mac, aby pasowały do ​​różnych systemów operacyjnych. Możesz pobrać wersję Mac darmowego konwertera wideo, aby łatwo konwertować wideo na audio, jak już wspomniano powyżej, że ten świetny konwerter wideo na audio umożliwia konwersję między różnymi formatami audio.

3. Jak przekonwertować wideo z YouTube'a na MP3?

 

Po pierwsze, możesz pobierać filmy z serwisu YouTube do lokalnego za pomocą internetowego narzędzia do pobierania lub oprogramowania YouTube, a następnie importować je do tego konwertera wideo, wybrać format wyjściowy jako MP3 i rozpocząć konwersję. To takie proste, może łatwo przekonwertować dowolny film na MP3. Lub możesz spróbować jak najlepiejNarzędzie do pobierania z YouTube na MP3 aby bezpośrednio pobrać wideo w formacie MP3.

4. Jak konwertować filmy na określone urządzenia, takie jak iPhone?

 

Po zaimportowaniu wideo do tego darmowego konwertera wideo w sekcji formatu wyjściowego możesz wybrać określone urządzenia jako wyznaczone wyjście, tutaj możesz wybrać wszystkie rodzaje urządzeń, takie jak iPhone, Samsung, Huawei, Apple TV, LG itp., Lista obsługiwanych urządzeń jest stale aktualizowana w celu dostosowania do zmieniających się potrzeb.

5. Jak mogę poprawić jakość wideo za pomocą funkcji AI?

 

Ten konwerter wideo ma wspaniałą funkcję obsługiwaną przez AI, która może poprawić jakość wideo do wyższego standardu aż do rozdzielczości 4k, całkiem niesamowite! Ale jak? Podczas importowania wideo pojawi się pole AI, zaznacz pole AI, a następnie rozdzielczość wideo zostanie znacznie zwiększona podczas procesu konwersji. SprawdźWzmacniacz wideo zasilany AI.

Video Converter Ultimate

Pobierz bezpłatną wersję próbną, aby łatwo konwertować pliki wideo / audio.

 

wymagania systemowe

 

Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32-bit / 64-bit) lub MacOS 10.10 - 10.15

2 GB pamięci RAM

10 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagane połączenie z Internetem na żywo

© 2020 BestVideoConverter.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.